Login:
Heslo: ?
(zapomenuté heslo) ?
CK Loudatour
O NÁS PRůVODCI PůJČÍME PARTNEŘI NOVINKY PDF KATALOGY POSLEDNÍ MÍSTA GALERIE FILMY REPORTÁŽE
CK LOUDATOUR
Smlouva | Certifikát | Jak objednat | Nová registrace

Cykloturistika víkendy

Cykloturistika týdenní

Cykloturistika vícedenní

Turistika

Trekové trasy

Školy a kolektivy

Vyber zájezd jinak ...

Duben 2017
Po-tStLtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
kategorie > Trekové trasy

  Trekové trasy:

(popis kategorie) | (pouze vlastní doprava) | (pouze polopenze)

Treky Afrika:


KEN TAN KILIMANJARO + MT. KENYA + SAFARI
Zájezd s výstupem na dva významné vrcholy Afriky – nádhernou a divokou Mt. Kenyu a nejvyšší vrchol afrického kontinentu – Kilimanjaro. Za tímto neopakovatelným poznáním vstoupíme do vysokohorských národních parků Keni a Tanzanie. Součástí zájezdu je i safari v proslulé Masai Maře a návštěva masajské vesnice. Akce je zajištěna nosiči, kuchaři a místními horskými vůdci. Je proto relativně pohodlná a nenáročná. Jedná se ale o výstupy na pětitisícové vrcholky a podmínkou je dobrý zdravotní stav. Nejsou vyžadovány žádné zkušenosti s pohybem v horách ani speciální vybavení.
TAN KEN KILIMANJARO + SAFARI V NP AMBOSELI + NAIROBI
Letecky se dopravíme do Nairobi, kde přenocujeme a další den se přesuneme busem do Moshi v Tanzanii odkud podnikneme výstup po Marangu Route na vrchol. Po výstupu odpočinek při pozorování volně žijící zvěře v NP Amboseli. Park leží na úpatí samotného Kilimanjara a čeká zde na nás divoká zvěř ve své původní domovině. Akce je zajištěna nosiči kuchaři a místními horskými vůdci. Je proto relativně pohodlná a nenáročná. Jedná se ale o výstup na pětitisícový vrcholek a podmínkou je dobrý zdravotní stav. Nejsou vyžadovány žádné zkušenosti s pohybem v horách ani speciální vybavení.

Treky Nepál:


NEP EVEREST TREK - KLASIK
Klasický trek do základního tábora pod Mt. Everestem (5364 m), s možnostmi výstupů na Kalla Pattar (5550 m), sedlo Cho-La (5330 m), Gokyo Ri (5360 m), event. i sedlo Renjo Pass (5360 m). Možnost kombinace programu s výstupem na Island Peak (6189 m) – podrobnosti a cena na vyžádání. Při cestě se seznámíte nejen s nádhernou krajinou himalájských velikánů, ale i s životem prostých obyvatel těchto západní civilizaci značně vzdálených míst. Závěrečné dny pak strávíme v hlavním městě Nepálu – Kathmandu. Zde navštívíme stará královská města Patan a Bhaktapur, posvátný Pašupatináth se spalovacími gháty a nejvýznamnější centrum tibetského budhismu mimo Tibet – komplex Boudhanáth a stupu Swayambhunáth. Zájezd je určen zdatnějším turistům, denní túry se pohybují kolem 6 hodin pochodu.
NEP ANNAPURNA CIRCUIT
Klasický okruh kolem masivu Annapuren je jednou z nejpopulárnějších trekových oblastí Nepálu. Připravili jsme 21denní verzi, kam jsme zařadili to nejlepší dle našich zkušeností. Projdeme severními dosud odlehlými oblastmi Horního Pisangu a Manangu, pokusíme se vystoupit k nejvýše položenému himálajskému jezeru Tilicho, překonáme sedlo Thorung La ve výšce 5416 m a dostaneme se do monumentální vyprahlé krajiny Dolního Mustangu k významné buddhistické a hinduistické svatyni Muktinath. Dále projedeme nejhlubším údolím světa podél divoké řeky Kali Gandaki a z tohoto údolí potom vystoupíme nádhernou subtropickou horskou krajinou na jižní úbočí Annapuren, kde budeme mít opět himálajské štíty a ledovce na dosah ruky. Prohlédneme si také památky centra západního Nepálu Pokhary i hlavního města Kathmandu s jeho neopakovatelnou atmosférou. Zájezd je určen zdatnějším turistům, denní túry se pohybují kolem 6 hodin pochodu.
NEP NP SAGARMATHA A NP CHITWAN V POHODĚ
Tento trek je určen těm, kteří chtějí poznat úchvatné horské scenérie pod nejvyšším vrcholem světa Mt. Everestem, vesnický život národa Šerpů, tajuplný svět budhistických klášterů a kouzelnou přírodu právě kvetoucích rhododendronových pralesů Himaláje. V horách nebudeme vystupovat do velkých výšek přes 4400 m, ale o to více se budeme kochat okolím cesty. Druhá část výletu Vám potom nabídne poznání i největších hinduistických a budhistických svatyní hlavního města Kathmandu a okolí. Na závěr nás čekají 3 dny v džunglích NP Chitwan. Zájezd je určen průměrně zdatným turistům, denní túry se pohybují kolem 6 hodin.
NEP MARDI HIMAL TREK + NP CHITWAN (15.04.2017 - 30.04.2017)
› vhodné i pro starší účastníky › kvalitní komplexní servis v místě › dlouholetá spolupráce s osvědčenými partnery › minimalizace rizik › záchranný vrtulník v případě potřeby › cena včetně komplexního pojištění rizik a storna › český průvodce
NEP MANASLU CIRCUIT + NP CHITWAN (27.10.2017 - 18.11.2017)
Klasický okruh kolem masivu osmitisícové Manaslu je jednou z nejzajímavějších trekových oblastí Nepálu. První dny treku vedou dramatickou krajinou podél divoké řeky Buri (Budhi) Gandaki River, dostatek času plánujeme pro nejaktraktivnější část treku kolem osad Samdo a Sama, dva volné dny před sedlem ve výškách 3500 a 4000 m, kde se dostatečně aklimatizujeme (maximální nocleh v 4500 m) a posléze překonáme sedlo Larkya La ve výšce 5130 m a dostaneme se do povodí Marsyangdi, podél které se dostaneme zpět do civilizace.

Treky Jižní Amerika:


PER PERU na přání aneb sestavte si svůj zájezd
Peru je mezi cestovateli pojem. Tato země má snad všechna turistická lákadla. Tichý oceán s množstvím zvířat, zaledněné velehory, sopečná pohoří, pralesy i rozlehlá jezera. Kromě toho skrývá Peru nepřeberné množství významných historických a prehistorických památek. Díky naší osvědčené a dlouholeté spolupráci s peruánsko- českým průvodcem poznáte Peru nejen očima turisty, ale i očima místního domorodce. Můžeme tak pro Vás připravit zájezd do Peru zcela dle Vašeho přání.


Kde nás najdete? Mikulášské náměstí 10, 326 00 Plzeň - E-mail: CK@Loudatour.cz
tel: +420 377 226 068; tel: +420 377 221 966; fax +420 373 720 307; mobil +420 603 879 725

webhosting: hostitel: FORPSI TOPlist ověřeno: Valid HTML 4.01 Transitional
design: Jan Nágr programming: Čestmír Kašpar
© 1999-2014 CK Loudatour