Login:
Heslo: ?
(zapomenuté heslo) ?
CK Loudatour
O NÁS PRůVODCI PůJČÍME PARTNEŘI NOVINKY PDF KATALOGY VOLNÁ MÍSTA GALERIE FILMY REPORTÁŽE
CK LOUDATOUR
Smlouva | Certifikát | GDPR osobní údaje | Povinné informace | Jak objednat |

Cykloturistika víkendy

Cykloturistika

Turistika

Trekové trasy

Vyber zájezd jinak ...

Květen 2024
Po-tStLtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
kategorie > Školy a kolektivy

  Školy a kolektivy:

(popis kategorie) | (pouze vlastní doprava) | (pouze polopenze)

Letní akce:


SVK SLOVENSKÝ RÁJ (Spišský hrad, Levoča)
Turistika v oblasti slavných dolin, roklí a soutěsek NP Slovenský Ráj. Jeden den návštěva Spišského hradu, Levoče a termálních lázní.
SVK MALÁ FATRA, ORAVA, SÚLOVSKÉ SKÁLY
Pěší turistika v oblasti Vrátne doliny, přírodní rezervace Súlovské vrchy s návštěvou Súlovského hradu, návštěva Oravského hradu, termálního koupaliště v Bešeňové, skanzenu původní oravské vesnice Zuberec-Brestová.
GER AUT DUNAJSKOU STEZKOU NA KOLE
Tip na 2-denní školní výlet podél Dunaje po známé, nenáročné a bezpečné cyklostezce s vyloučením motorového provozu s možností návštěv zajímavostí v okolí. Trasa Pasov – Linec (100 km) patří asi k nejhezčí části této cyklostezky. Prohlédnete si významné historické město na soutoku tří řek - Pasov, vodní elektrárnu Jochenstein, plavební komory na řece. Svezete se i přívozem. Při teplém počasí je na trase i pěkné koupaliště.
CZE ŠUMAVA - KUBOVA HUŤ
GER NÁRODNÍ PARK SASKÉ ŠVÝCARSKO
Oblast pískovcových skal rozkládajících se kolem toku Labe patří k nejzajímavějším krajinovým tvarům v Evropě. Nejhodnotnější území po obou stranách hranice bylo vyhlášeno národními parky. V minulosti náleželo celé území Saského Švýcarska k Českému království, což dokládá několik zdejších skalních hradů. Navštívíme romantická skalní města i soutěsky, prolezeme několik skalních hradů. Při putování pojedeme autobusem pěšky, na lodi a dokonce historickou tramvají.
GER OBERSALZBERG A ORLÍ HNÍZDO
Jednodenní zájezd do nejhezčí části Německých Alp u jezera Königsee. Návštěva Obersalzbergu, letoviska, které bylo za války využito pro rekreaci nacistických pohlavárů. Byl zde vybudován rozsáhlý systém vil a bunkrů. Areál byl později zlikvidován, ale menší část je dnes přístupná. Na hoře Kehlstein byla postavena reprezentativní vila pro Hitlera, která se jediná zachovala. Projížďka lodí po jezeře, krátký pěší výlet.
AUT CARNUNTUM A FOSSILIENWELT WEINVIERTEL
Prohlídka rekonstruovaného římského města Carnuntum s programem pro děti. Děti hledají předměty, které Římané dostali darem od jiných národů a zapisují je rydlem do tabulky vyplněné voskem. Přitom se nenásilnou formou seznámí se způsobem života Římanů, s bydlením a jejich zvyky. Fossilienwelt, prohlídka areálu, procházka kolem časové osy názorně zobrazující vývoj Země, audiovizuální program znázorňující život v laguně před 16,5 miliony lety a unikátní dochované zkameněliny žraločích zubů, ústřic, mušlí a dalších živočichů, vlastní hledání fosilií na vyhrazeném plácku (nalezené fosilie je možné si vzít domů).
AUT EKOLOGICKÉ ZAHRADY A FOSSILIENWELT WEINVIERTEL
Ekologické zahrady v Tullnu s výukovým programem pro školy z oboru ekologie vedeným odborným pracovníkem v češtině, 1 hodinu plavba na kanoích. Fossilienwelt, prohlídka areálu, procházka kolem časové osy názorně zobrazující vývoj Země, audiovizuální program znázorňující život v laguně před 16,5 miliony lety a unikátní dochované zkameněliny žraločích zubů, ústřic, mušlí a dalších živočichů, vlastní hledání fosilií na vyhrazeném plácku (nalezené fosilie je možné si vzít domů).
EUR ŠKOLNÍ POZNÁVACÍ VÝLETY EVROPOU
Standardně třídenní zájezdy (dle dohody možnost prodloužení) za poznáním po významných kulturních místech Evropy.
GER BAVORSKÝ NÁRODNÍ PARK - STEZKA KORUNAMI STROMŮ
Jednodenní zájezd do Bavorského národního parku. Navštívíme unikátní expozici ve volné přírodě - Stezku korunami stromů. Stezka umožňuje pohyb ve výšce 8 až 25 m nad zemí, návštěvník prochází nenarušenou přírodou. Cestou po převážně dřevěné konstrukci, opatrně zasazené do smíšeného lesa, se každý návštěvník obohatí o nefalšovaný přírodní zážitek, který je umocňován didaktickými, orientačně smyslovými elementy podél celé stezky.

Zima - lyžování:


AUT ITA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY PRO ŠKOLY A KOLEKTIVY
Nabízíme aktuální nabídku lyžařských pobytů v Alpách.

Celoroční zájezdy:


GER LEGOLAND
SVĚT FANTAZIE BEZ HRANIC - SVĚT PRO MALÉ I VELKÉ
Nabídka pro školy všech stupňů
Jednodenní zájezdy do zábavného parku na nejvyšší technické úrovni s možností absolvování netradičních výukových programů se společným motem „škola hrou“ (v ceně zájezdu)
GER POINT ALFA
Chcete, aby vaši studenti pochopili historii poválečného vývoje v Evropě a na vlastní oči viděli, jak byla utěsněna hranice mezi východem a západem, seznámili se s hraničními ploty osazenými samostříly a s nášlapnými minami? Připravili jsme pro vás zájezd do Point Alpha poutavě dokumentující konfrontaci mocenských bloků NATO a Varšavské smlouvy v období studené války.
GER LIPSKO - poválečný vývoj Německa
LIPSKO – POVÁLEČNÝ VÝVOJ NĚMECKA Zájezd do Lipska s ná vštěvou dvou muzeí – Muzeum in der „Runden Ecke“ a „Zeitgeschichtliche Forum Leipzig“ Museum in der „Runden Ecke“ se nachází v původních prostorách vrchního velení Stasi. Autentické prostředí vás vrátí do 80 let 20. století - doby totality.
CZE TEP FAKTOR - inspirováno Boyardem
Sledovali jste v televici hru Pevnost Boyard?
Chcete prožít něco podobného?
V nenápadném objektu medaleko od Prahy vznikl zajímavý dobrodružný svět. Tajemno, zdolávání překážek, luštění šifer. Školní výlet trochu jinak. Škola hrou už se nedá realizovat lépe. Děti se u nás vyřádí a zároveň i něco naučí.


Kde nás najdete? Mikulášské náměstí 10, 326 00 Plzeň - E-mail: CK@Loudatour.cz
tel: +420 377 226 068 nebo +420 377 221 966 nebo 739 046 606; mobil +420 603 879 725

webhosting: hostitel: FORPSI TOPlist ověřeno: Valid HTML 4.01 Transitional
design: Jan Nágr programming: Čestmír Kašpar
© 1999-2017 CK Loudatour s.r.o